promocne oznamenie

Promočné oznámenie formát A6. Jednostranná potlač, oznámenie je neotvárateľné.

Promočné oznámenia z kategórie „Elegancia“ sú zmesov tradície a novosti.

Oznámenia tlačíme nasledujúci deň po potvrdení objednávky. Promočné oznámenia je možné vyzdvihnúť si osobne alebo vám budú doručené poštou. Pre urýchlenie procesu prosím zadajte všetky údaje do formulára korektne a bez chýb, aby sa predišlo následným opravám. Každý návrh posielame pred tlačou na schválenie.

Minimálny odber 31 ks pri cene 0,30 EUR/kus. V prípade požiadavky na zmenu farieb, písma a pod. napíšte nám prosím do Poznámok.

Cena tlače pri nižších objemoch 
1-10 ks 2,2 EUR
11-20ks 1,7 EUR
21-30ks 1,05 EUR
31ks + 0,49 EUR

Dostupné formáty pre tento typ promočného oznámenia

Formát A6 – 14,8 x 10,8 cm (alebo 10,8 x 14,8 cm)
Formát Štvorec – 14,8 x 14,8 cm
Formát DL – 20 x 10 cm

*Formáty prepracujeme za grafický poplatok 5 EUR..

Typ papiera

Podľa typu promočného oznámenia je používaný buď matný alebo lesklý papier gramáže 300 g/m2. Promočné oznámenia je možné tlačiť aj na kreatívne papiere. Pre výber kreatívneho papiera nás prosím kontaktujte. Príplatok za kreatívny papier je 40 centov na kus oznámenia.

UKÁŽKA KREATÍVNYCH PAPIEROV

Príplatok za kreatívny papier pre formát A6 je 40 centov za kus, pre formát Štvorec a DL je 60 centov za kus.

Kvalita spracovania

Promočné oznámenia tlačíme na profesionálnych kopírovacích strojoch značky Xerox. Následný orez a finálne spracovanie prebieha v rúkach skúsených odborníkov. Technológia tlače je flat, čo znamená, že farebné pokrytie papiera je hladké. Vhodným grafickým prevedením však aj pri tejto technológii vieme docieliť jemné vystúpenie tlače, tzv. light 3D effect.

Promočné oznámenia sú podľa typu tlačené na papieri im určenom pre dosiahnutie najvyšších kvalít. Na prianie zákazníka je možné papier zmeniť. Zmenu papiera odporúčame, pre dosiahnutie najlepšieho výsledku konzultovať vopred.

Podobné pozvánky

Nenašiel si čo si hľadal?

Ozvi sa nám a oznámenie môžeš mať priamo na mieru.

So spracovaním návrhu ti radi pomôžeme.

Kontaktuj nás